Szczegółowe porównanie pakietów

Oferujemy do wyboru trzy pakiety. Są one tak dobrane, aby każde Przedszkole mogło coś wybrać na miarę swojego budżetu i możliwości. Dodatkowo jeżeli nikt z pracowników nie czuje się na siłach lub nie ma czasu na prowadzenie strony można to zlecić naszemu pracownikowi i wybrać pakiet z opcją "Admin".

W poniższym zestawieniu opis Opcja oznacza, że możesz bezpłatnie włączyć ten dodatek w dowolnym momencie.

Pakiet do samodzielnego prowadzenia

Mini

Midi

Maxi

Cena netto na rok.

Cena brutto na rok.

Pakiet z obsługą naszego administratora

Administracja = aktualizacje, poprawki, zmiany, kopia strony i bazy 1x w miesiącu, w razie awarii odtworzenie strony w 24 godziny.

Mini Admin

Midi Admin

Maxi Admin

Cena netto na rok.

Cena brutto na rok.

Aktywacja strony (opłata jednorazowa)

Cena netto.

Cena brutto.

Adres www strony

Możesz wybrać jeden z kilku dostępnych adresów (sprawdź Pakiety dla przedszkola) lub jeżeli posiadasz własny możesz dalej przy nim zostać.

Strona www

Gotowa do użycia profesjonalna strona internetowa Przedszkola.

Pakiet gotowych podstron

Zestaw zdefiniowanych podstron gotowych do wypełnienia treścią takich jak, Kontakt, Galeria, Wydarzenia, Imprezy, Wycieczki, Ogłoszenia, Rodzice, Przedszkole, Zajęcia dodatkowe, Kadra, itp.

Panel administracyjny

Administracja stronami i podstronami. Dołączenie do stron zdjęć i plików. Dodawanie slajdów.

Miejsce na serwerze

Bardzo duża ilość miejsca na serwerze pozwalająca na pomieszczenie wszystkiego co prezentuje strona Przedszkola.

Tak Tak Tak

Możesz korzystać z maila, który posiadasz lub założyć nowy/dodatkowy.

Szablony graficzne

Do wyboru wiele szablonów graficznych, z których możesz skorzystać.

Brak reklam

U nas NIE MA REKLAM na stronie Przedszkola.

Galeria

Dowolna ilość galerii. Możesz założyć dla każdej grupy z osobna, a nawet więcej.

Podstrony

Dowolna ilość podstron.

Archiwum galerii i wydarzeń

Po zakończeniu roku przedszkolnego strony zostaną przeniesione do archiwum.

Autoryzacja galerii

Dodatek umożliwia zakładanie kont użytkowników, którzy po zalogowaniu mogą uzyskać dostęp do ukrytych stron.

Profesjonalne wsparcie techniczne

Nasz profesjonalny zespół zawsze udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące strony Przedszkola.

Kopia bezpieczeństwa

2 razy w miesiącu wykonujemy pełną kopię strony i bazy danych. Dzięki temu w razie awarii jesteśmy w stanie odtworzyć stronę w ciągu 24 godzin.

Indywidualizacja potrzeb

Słuchamy co jeszcze chcielibyście mieć na stronie i udoskonalamy nasze pakiety.

Poprawki błędów

Jak w każdym oprogramowaniu, co jakiś czas zostaje wydana poprawka, którą niezwłocznie instalujemy. Robimy to odgórnie, aby nasi klienci mieli aktualne strony i byli pewni, że dostają zawsze najwyższe usługi.

Wsparcie SEO dla każdej strony

Pomocne przy indeksowaniu stron przez roboty np. wyszukiwarki Google.

Wersja do wydruku

Każdą stronę możesz wydrukować.

Tak Tak Tak

Możliwość indywidualizacji wyglądu każdej podstrony

To Wy decydujecie jak ma wyglądać Wasza podstrona, każda może być inna.

Formularz kontaktowy (klasyczny)

Wysyłanie wiadomości bezpośrednio ze strony za pomocą formularza kontaktu.

Kadrowanie miniaturek zdjęć

Dzięki tej funkcji możliwe jest kadrowanie miniaturek o ustalonej proporcji. Dzięki temu galeria na Twojej stronie będzie się prezentowała bardziej atrakcyjnie.

Komentarze do stron

Odwiedzający stronę będą mieli możliwość komentowania podstron. Administrator może ustawić opcję komentowania dla wybranych podstron, a także ustalić czy przesłane komentarze mają pojawiać się od razu czy dopiero po zatwierdzeniu w panelu administracyjnym.

Komunikaty o np. ciastkach

Kopia bazy danych

Przed i po każdej zmianie na stronie powinno się zrobić kopie. Ta opcja pozwala na stworzenie kopii bazy danych i przechowuje ją na serwerze. Dzięki niej istnieje możliwość odtworzenia strony z kopii zapasowej w razie problemów.

Opcja Tak Tak

Mapa całej strony i wszystkich podstron.

Menu rozwijane

Rozwijane menu daje możliwość zobaczenia większej ilości zagłębień strony z pozycji menu. Bardzo przydatne przy rozbudowanej strukturze stron i podstron.

Przypomnienie hasła

Przydatna opcja dla zapominalskich. Przypomnienie hasła jest wysyłane na email administratora strony.

Tak Tak

Pliki do pobrania w formie tabelki

Regulaminy lub procedury, które są zamieszczane na stronie mają możliwość wyświetlania plików w postaci tabelarycznej z możliwością ich sortowania.

Podgląd zdjęć w administracji

Możliwość szybkiego podglądu zdjęć które są wgrane na stronę Przedszkola. Po najechaniu na link pojawia się miniaturka zdjęcia.

Tak Tak

Prezentacja zdjęć w postaci galerii

Mechanizm umożliwia wyświetlanie zdjęć i podstron w układzie kolumn (galeria). Opcja jest szczególnie pomocna w sytuacji, gdy strona posiada wiele zdjęć.

Slajdy w nagłówku

Zdjęcia w postaci slajdów wyświetlanych w nagłówku.

Prezentacja zdjęć jako slajdów

Zdjęcia na podstronie można wyświetlać w postaci slajdów.

Zestawy slajdów

Dodawanie zestawów slajdów z poziomu panelu administracyjnego. Zestaw dla każdej z podstron może być inny. Edytując podstronę można ustawić, który z tych zestawów ma pojawić się na niej jako slajd w nagłówku. Możliwe jest także wyłączenie slajdów dla wybranej podstrony.

Tak Tak

Prezentuje dwie wartości: ogółem i w dniu dzisiejszym.

Wyszukiwarka po stronach

Mechanizm umożliwia wyszukiwanie stron zawierających wpisaną frazę na stronie. Przydatne rozwiązanie, gdy strona jest rozbudowana.